Ceník dopravy

Dopravou na Vltavě se rozumí přeprava osob, lodí nebo obojího mezi Vltavskými kempy a nástupními a výstupními místy. Účtujeme zde přibližně 15,- CZK na jeden kilometr, přičemž je nám jedno, zda vezeme celkem prázdné auto nebo je vás více. Do našich minibusů se vejde až 8 osob. Při velkém počtu vodáků objednáme autobus a tam jsou ceny dané ceníkem daného přepravce.

Pokud se naloďujete ve Vyšším Brodě, tak tam jsou náklady na přivezení lodí nulové, protože vyplouváte z místa, kde máme stálou základnu. Rožmberk je pro příklad za 300,- CZK.

Pokud vracíte někde v Krumlově či Boršově, jsou poplatky mezi 200 – 300,- CZK. Ve Zlaté Koruně máme druhou základnu, takže to z ní nikam není daleko a ceny jsou mírné.

Pokud chcete odvézt posádku z Boršova nazpět do Vyššího Brodu, pak je to za 1200,- CZK. To je v podstatě asi maximální cena, výše se na Vltavě mezi VB a Boršovem nedostáváme.

To byly typické příklady nejčastějších cen dopravy, při speciálních zadáních se to vždy vypočítá podle daných požadavků.

Doprava Cesta Sports
© cesta-sports.cz - 2015