Loděnice Zlatá Koruna

Telefon +420 731 410 081 nebo 80

V obdobích před a po hlavní turistické sezoně nemusí být loděnice otevřena po celý den, nicméně telefonem je vždy k sehnání někdo, kdo Vás obslouží. Proto svůj příjezd raději ohlašte předem.

Půjčovna Zlatá Koruna je naší hlavní základnou už dlouhá léta. Provoz tady běží celé léto, od května do září, od slunka do slunka. Pokud se rozhodnete pro variantu parkování zdarma zde a odvoz plavců na start do Vyššího Brodu za poplatek, určitě neuděláte chybu. Zlatá Koruna je ideální, strategické místo. Není to daleko ani do Krumlova ani do Boršova. Každý den se blížíte ke svému autu a pokud plujete až do Boršova, pak máte poslední den plavby zcela bez bagáže.

Loděnice Zlatá Koruna

Popis z vody

Proplujete zlatokorunský jez a za 300 m vidíte před sebou most. Zastavte před ním asi 20 m, jsou tu dřevěné schody na břeh. Kemp je hned za mostem. Říční kilometr je 268,7.

Příjezd autem

Odbočkou z hlavní silnice č. 38 spojující města České Budějovice a Český Krumlov skrz vesnici Rájov. Je to z hlavní jen 2 km. Vzdálenost do Č. Budějovic 20 km, do Českého Krumlova 6 km.

GPS pozice 48°51'9.316"N 14°22'13.202"E

mapka Zlatá KorunaLoděnice Zlatá Koruna Loděnice Zlatá Koruna Loděnice Zlatá Koruna Loděnice Zlatá Koruna Loděnice Zlatá Koruna Loděnice Zlatá Koruna© cesta-sports.cz - 2015