Odemykání Vltavy 2022

Odemykání Vltavy 2022
Odemykání Vltavy tentokrát vyšlo na velikonoční termín sobotu 16. dubna. Už se po dlouhé době půstu těšíme na setkání. Přijměte pozvání a přijeďte také.
16.02.2022

Odemykání Vltavy 2022

 

logo

 

ODEMYKÁNÍ VLTAVY 2022

ODEMYKÁNÍ VLTAVY 2022

 

Spolek iVltava.cz pořádá, tak jako každý rok, odemykání řeky Vltavy, tentokrát ve velikonočním termínu, v sobotu 16.dubna 2022. Trasa splouvání je stejná jako v době předkovidové, pluje se z Českého Krumlova do Zlaté Koruny.

 

Letošní x-tý ročník , tady fakt nevím jakou použít číslovku, protože v roce 2020 a 2021 jsme pouze ve velmi omezeném počtu v tichosti a poloilegálně vyrazili na řeku, ale bez vodníka a bez celé slavnosti a aktu odemčení, tedy v letošním roce 2022 se sejdeme dopoledne v Kempu Krumlov U Trojice v Českém Krumlově, připravíme si své nádobíčko a popovídáme s přáteli, načež okolo 11. hodiny vodník se svou paní odemknou řeku a my vyrazíme, nejprve k Milanovi a potom do Zlatky.

 

Pro ty, co jedou poprvé je tady pár informací:

U Milana bude občerstvení a oheň, vezměte si špekáčky nebo si můžete objednat klobásu i tady. Občerstvení bude i na startu v Krumlově, záchody už tady budou také otevřeny.

 

Kapelu pozveme, jen ještě nevíme jakou.

 

Ubytování si můžete zajistit v Kempu Krumlov U Trojice v pěkných zánovních chatkách nebo ve vlastních stanech. Tábořit můžete i v kempech ve Zlaté Koruně, Jsou tam dva hned vedle sebe. Kemp U Kučerů a Kemp Koruna.

 

Domluvte si předem nějaký odvoz ráno z Koruny na start nebo naopak z cíle odpoledne zpět pro auto do Krumlova, většinou se k někomu vejdete.

 

Akce je vhodná pro děti.

Vítány jsou rozličné kostýmy.

Pro další informace nám klidně zavolejte na telefon CESTA 731 410 080, Tomáš Kala

 

Na vodě Ahoj!

© cesta-sports.cz - 2015